The Settlers: New Allies - ujawniono datę premiery

Firma Ubisoft ujawniła kiedy odbędzie się premiera The Settlers: New Allies.

@ 29.11.2022, 16:26
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

The Settlers: New Allies - ujawniono datę premiery

Firma Ubisoft postanowiła wreszcie ujawnić datę premiery najnowszego dzieła studia Blue Byte, czyli kolejnej odsłony serii The Settlers. Przedsięwzięcie zatytułowane New Allies dostępne będzie wyłącznie na komputerach osobistych, a jego debiut zaplanowano na początek przyszłego roku.

Zgodnie z zapowiedzią, The Settlers: New Allies pojawi się w sprzedaży 17 lutego 2023 roku. Nabędziemy je w sklepie Epic Games, a także na platformie należącej do Ubisoftu. Jeśli nie bardzo wiecie na co się nastawić, koniecznie zerknijcie na widoczny poniżej materiał filmowy.

Ekipa odpowiedzialna za The Settlers: New Allies postanowiła posłuchać sugestii i opinii graczy, a efekt jest taki, że niektóre aspekty gry zmodyfikowano. Poprawiono m.in. postępy w każdym z trybów zabawy, a ponadto zorganizowano więcej możliwości podróżowania, budowania i pozyskiwania surowców.

Więcej na temat The Settlers: New Allies dowiecie się z poniższego dziennika. Pamiętajcie, że premierę gry ustalono na 17 lutego, a będzie ona dostępna tylko na PC.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?