Znamy datę premiery Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Termin wydania Uncharted: Legacy of Thieves Collection nie jest szczególnie odległy. Okazało się też, że upgrade do wersji dla PlayStation 5 będzie wymagał dopłaty.

@ 08.12.2021, 11:11
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5

Znamy datę premiery Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Seria Uncharted to jedna z pereł platformy PlayStation. Jakiś czas temu zapowiedziano, że Uncharted: Legacy of Thieves Collection zadebiutuje na komputerach osobistych, a przy okazji na PlayStation 5. Do tej pory nie znaliśmy daty premiery, ale wreszcie się to zmieniło - poniekąd.

W skład Uncharted: Legacy of Thieves Collection wchodzą Uncharted 4: Kres Złodzieja oraz Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. W obu przypadkach mamy do czynienia z podrasowaną oprawą wizualną, rozdzielczością 4K, a także płynnością na poziomie 120 FPS. Zakup zestawu to wydatek na poziomie 240 zł, ewentualnie możecie zdecydować się na upgrade wersji PS4, za co zapłacicie około 45 zł.

Przechodząc do meritum niniejszej wiadomości, premiera Uncharted: Legacy of Thieves Collection zaplanowana została na 28 stycznia 2022 roku, choć mowa tu niestety tylko o wersji przeznaczonej dla PlayStation 5. Wydanie dla komputerów osobistych ma trafić do sprzedaż "zaraz po wydaniu konsolowym", a zatem liczymy na niewielką obsuwę. Jaką? O tym powiadomimy Was niebawem.

Jeśli rozważacie zakup Uncharted: Legacy of Thieves Collection, spójrzcie koniecznie na materiały jakie zgromadziliśmy na temat wchodzących w skład pakietu gier. Najbardziej Waszej uwadze polecamy recenzję Uncharted 4: Kres Złodzieja, naszą recenzję Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, a także poradnik Uncharted 4: Kres Złodzieja oraz poradnik Uncharted: Zaginione Dziedzictwo.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?