Uncharted 4: Kres Złodzieja

ObserwujMam (50)Gram (12)Ukończone (43)Kupię (12)

Uncharted 4: Kres Złodzieja - wiki


Podstawowe informacje

Premiera światowa:10 maja 2016
Premiera polska:10 maja 2016
Producent:Naughty Dog
Wydawca:Sony Computer Entertainme...
Dystrybutor:Sony Computer Entertainme...
Gatunek:Akcja

Fabuła

Akcja Uncharted 4: Kres Złodzieja rozgrywa się 3 lata po wydarzeniach, jakie miały miejsce w Uncharted 3: Oszustwo Drake'a. Nathan zdecydował się odpuścić życie poszukiwacza skarbów, osiąść i założyć normalną rodzinę. Ożenił się on z Eleną Fisher, ma normalną pracę i łączy koniec z końcem.

Życie Nathana wywraca się do góry nogami, kiedy na progu jego domu staje Sam - jego brat, który od dawna uznawany był za martwego - i prosi o pomoc. Sprawa związana jest z poszukiwaniami, w których oboje uczestniczyli mniej więcej 15 lat wcześniej. Starali się wówczas znaleźć lokalizację niebywale cennego skarbu, znajdującego się - rzekomo - w okolicy panamskiego więzienia. Znaleziona tam wskazówka miała ich zaprowadzić do Szkocji.

Niestety podczas ucieczki z więzienia Sam zostaje ranny i nie jest w stanie kontynuować, spadając z krawędzi budynku. Drake ucieka, korzystając z pomocy niejakiego Hectora Alcazara, który rząda połowy skarbu, jeśli takowy zostanie znaleziony. Aby Sam zachował swoje "odzyskane" życie Nathan musi mu pomóc zdobyć zaginiony skarb. Kłamie on przy tym swojej żonie, Elenie, że wyjeżdża w podróż biznesową na Malezję...Tryby rozgrywki

Uncharted 4: Kres Złodzieja oferuje zarówno rozbudowaną kampanię dla jednego gracza, jak i tryb rozgrywek wieloosobowych. Twórcy nie przewidzieli współpracy w wątku fabularnym, niemniej jednak tryb współpracy zaplanowany został na jesień 2016 roku. W dniu premiery udostępnione zostały następujące modele zabawy w ramach współzawodnictwa:

  • Team Deathmatch - dwie walczące przeciwko sobie drużyny;
  • Command - przejmowanie punktów kontrolnych oraz polowanie na kapitana - osobę posiadającą największą liczbę punktów, zdobytych m.in. za przejmowanie punktów kontrolnych. Po śmierci kapitana, drużyna przeciwna otrzymuje punkty zależne od jego poziomu;
  • Plunder - zadaniem obu drużyn jest dostarczenie wyznaczonego przedmiotu do określonego obszaru - kto zrobi to pierwszy, ten wygrywa.

Autorzy wiki:

bigboy177
edytował(a): 199 razy   ●   zmienił(a): 172800 znaków
Dirian
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 0 znaków
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?