343 Industries przygotowuje kolejną grę z cyklu Halo

Możliwe też, że ekipa opracowuje całkiem nowe przedsięwzięcie, niezwiązane z uniwersum Halo. Szczegóły w temacie mamy otrzymać niebawem.

@ 22.11.2021, 14:31
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, xbox x/s

343 Industries przygotowuje kolejną grę z cyklu Halo

Premiera trybu fabularnego Halo Infinite - multiplayer jest już dostępny - nastąpi niebawem, a w sieci pojawiły się właśnie doniesienia na temat tego, że deweloperzy projektu, 343 Industries, pracują nad jeszcze jednym, do tej pory nieujawnionym tytułem.

Za plotki odpowiada redakcja Windows Central, a dokładniej Jez Corden. Dotarł on podobno do jakieś informacji na temat tego, że 343 Industries opracowuje jeszcze jedną grę. Nie wiadomo niestety czy chodzi o kolejną odsłonę cyklu Halo czy coś całkiem innego. Wcześniejsze doniesienia wskazują na pierwszą ewentualność.

W sieci pojawiły się wcześniej ogłoszenia o pracę, z których wynikało, że 343 Industries od mniej więcej roku czasu przygotowuje nie jedną, ale dwie gry z serii Halo. Natychmiast zaczęto spekulować że może chodzić o Halo Wars 3, ale deweloperzy mogą również przygotowywać jakiś remake, ewentualnie spin-off pokroju wyśmienitego Halo Reach.

Czekamy na więcej informacji, a póki co pamiętajcie, że premierę Halo Infinite zaplanowano na 8 grudnia. Grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X|S.


Sprawdź także:
Halo Infinite

Halo Infinite

Premiera: 08 grudnia 2021
PC, XBOX ONE, XBOX X/S

Halo Infinite to szósta pełnoprawna odsłona popularnej serii strzelanek pierwszoosobowych ukazujących się ekskluzywnie na ekosystemie Xboksa. Za projekt odpowiada studio ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?