Assassin's Creed: Valhalla - patch 1.4.0. wprowadzi do gry cztery Grobowce Upadłych

Assassin's Creed: Valhalla otrzyma niebawem kolejną aktualizację. Co ważne, nie będzie ona jedynie usuwać błędy. Wprowadzi też do gry nową zawartość.

@ 09.11.2021, 10:29
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Assassin's Creed: Valhalla - patch 1.4.0. wprowadzi do gry cztery Grobowce Upadłych

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Ubisoft regularnie rozwija Assassin's Creed: Valhalla. Do sieci trafiła właśnie lista zmian, jakie wprowadzi patch 1.4.0 przeznaczony dla gry, mający zadebiutować już jutro. Co ważne, aktualizacja nie tylko usunie dostrzeżone niedociągnięcia, ale również wprowadzi sporo nowej zawartości.

Z listy zmian i nowości dowiadujemy się, że patch 1.4.0 dla Assassin's Creed: Valhalla to między innymi tzw. Tombs of the Fallen - cztery wypełnione łamigłówkami obszary, które możemy odkryć przemierzając wirtualny świat. Zostają one odblokowane po tym, jak założymy osadę, a ich rozwiązanie daje nam dwa nowe osiągnięcia/trofea.

Prócz grobowców, osoby bawiące się przy Assassin's Creed: Valhalla otrzymają całkiem nowe wydarzenie, czyli Festiwal Oskoreia. Rozpocznie się on 11 listopada, a trwać będzie do 2 grudnia. W tym czasie gracze będą mogli brać udział w nowych misjach oraz aktywnościach. Aby wziąć udział w festiwalu, trzeba mieć ukończony jeden z dwóch obszarów: Grantebridgescire lub Ledecestrescire, a także osadę na 2 poziomie.

Assassin's Creed: Valhalla dostępne jest obecnie na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie zakup, rzućcie okiem na naszą recenzję oraz wymagania sprzętowe gry. Jeśli już gracie, pamiętajcie o naszym kompleksowym poradniku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?