Forza Horizon 5 - zobaczcie tryby multiplayer

Deweloperzy Forza Horizon 5 przygotowali kolejną transmisję na żywo, w której opowiadają o swojej grze. Tym razem zaprezentowano tryby rozgrywek wieloosobowych.

@ 21.09.2021, 22:41
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, xbox x/s

Forza Horizon 5 - zobaczcie tryby multiplayer

Deweloperzy Forza Horizon 5 regularnie serwują nam nowe informacje na temat gry. Najnowszy odcinek programu z cyklu Let’s ¡Go! skupia się tym razem na trybach rozgrywek wieloosobowych. Twórcy koniecznie chcą podkreślić, że w Forza Horizon 5 można bawić się w większym gronie.

Na potrzeby Forza Horizon 5 opracowano aż trzy tryby zabawy dedykowane potyczkom w sieci. Są nimi Horizon Arcade, Horizon Tour oraz Horizon Open. Pierwszy to kolekcja mini-gierek, które na mapie widnieją jako różowe okręgi. Gracze mogą połączyć tu siły, a następnie niszczyć piniaty, ewentualnie celować w inne przedmioty.

Horizon Tour to nieco spokojniejszy tryb multiplayer, w którym bierzemy udział w serii przejazdów oraz wyścigów na mapie. Gracze mogą łączyć się w konwoje ze znajomymi oraz całkiem nowymi ludźmi, aby się nieco zrelaksować. Twórcy chcą, aby Horizon Tour było swoistym wstępem do interakcji pomiędzy graczami.

Horizon Open to bardziej tradycyjny multiplayer, stanowiący wariację tego, co znamy z poprzednich odsłon Forza Horizon. Tym razem zabawa ma być bardziej dostępna i przyjemniejsza. Dlatego usunięto oparty na umiejętnościach system rankingowy. Do dyspozycji mamy tu aż 4 różne aktywności.

Premiera Forza Horizon 5 zaplanowana została na 9 listopada, a grać będziemy wówczas na PC, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie zakup wersji przeznaczonej dla blaszaków, koniecznie spójrzcie na jej wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Forza Horizon 5

Forza Horizon 5

Premiera: 09 listopada 2021
PC, XBOX ONE, XBOX X/S

Forza Horizon 5 to kolejna odsłona popularnej serii gier wyścigowych od firmy Microsoft i studia Playground Games, która wyewoluowała ze spin-offu pełnoprawnej marki Forz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?