Potion Craft - zostań Panoramiksem w symulatorze alchemika

Na Steam zadebiutował Potion Craft - intrygujący tytuł, w którym wcielamy się w początkującego alchemika!

@ 22.09.2021, 02:30
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Potion Craft - zostań Panoramiksem w symulatorze alchemika

Wyobraźnia twórców gier nie zna granic, szczególnie gdy mówimy o developerach indie - czyli niezależnych. Właśnie na Steam zadebiutowało Potion Craft, które szybko zwróciło moją uwagę i postanowiłem się podzielić z Wami tym niecodziennym dziełem.

Gra jest w założeniach dość prosta - otrzymujemy kociołek, do którego wrzucamy rozmaite składniki. Podgrzewamy je na ogniu, dodajemy jakieś dodatkowe ogniowo i... sprawdzamy, co nam z tego wyjdzie! Finalny rezultat poznamy po zamieszaniu naszego wywaru. Później zostaje już tylko wybranie kształtu butelki i odpowiedniej etykiety, tak by towar się sprzedał.

To co wyróżnia Potion Craft, to nie tylko możliwość stworzenia unikatowych mikstur, ale też ciekawa oprawa wizualna, inspirowana średniowiecznymi manuskryptami. Czy warto zagrać? To już musicie ocenić sami, a do 28 września kupicie grę z 10% zniżką - za 48,59 zł.

Warto dodać, że Potion Craft obecnie dostępne jest w ramach Early Acess, a twórcy obiecują stały rozwój swojej produkcji. Tytuł już na ten moment oferuje polskie napisy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?