Final Fantasy XIV: Endwalker na nowym zwiastunie

Square Enix prezentuje najnowszy zwiastun rozszerzenia Final Fantasy XIV: Endwalker.

@ 21.09.2021, 10:10
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, ps5

Final Fantasy XIV: Endwalker na nowym zwiastunie

Firma Square Enix ujawniła niektóre z aktualizacji Job Actions w nadchodzącym rozszerzeniu MMO Final Fantasy XIV: Endwalker.

W najnowszym wideo producent i reżyser gry, Naoki Yoshida, przedstawił nowe klasy Mędrca i Żniwiarza. Mędrzec to uzdrowiciel, który może wysysać zdrowie z wrogów, atakując ich i wzmacniając członków drużyny. Tymczasem Żniwiarz będzie mógł przywołać Avatara Pustki, z którym może się połączyć za pomocą specjalnych mocy.

Jest też wiele zmian na szerszą skalę, na które czekali gracze. Rozszerzenie obiecuje nowe wrażenia z rozgrywki, w tym zmiany w mechanice przywoływacza. Oprócz tego, dla uzdrowicieli dostępne są teraz wzmocnienia pojedynczego uderzenia magią. Wprowadzone zostaną również dostosowania nagród za służbę, które obejmują skrzynie na broń.

Pojawią się również różne aktualizacje systemu w tym ulepszone dostosowywanie HUD. Zespół ma również nadzieję na zmniejszenie rozrostu ekwipunku, usuwając nadmiarowe przedmioty z puli wysokiej jakości. Po aktualizacji 6.0 Square Enix obiecuje również załagodzenie problemów z podróżowaniem i przycinaniem się gry w trakcie.

Final Fantasy XIV: Endwalker zadebiutuje na PlayStation 5, PlayStation 4 i PC w dniu 23 listopada.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?