Star Wars: Hunters błyszczy na nowym zwiastunie

Gra Star Wars: Hunter otrzymała zwiastun promocyjny. Nowa przygoda w świecie Lucasa już wkrótce pojawi się w sieci, a w efekcie na naszych urządzeniach do grania.

@ 16.09.2021, 10:25
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
mob, switch

Star Wars: Hunters błyszczy na nowym zwiastunie

Zynga i Lucasfilm Games opublikowały nowy zwiastun nadchodzącej gry zespołowej Star Wars: Hunters mającej oferować rozgrywki w trybie free-to-play.

Zwiastun przedstawia nam kilka postaci walczących na planecie Vesaara. Łowcy z całego uniwersum Gwiezdnych Wojen ścierają się na tajemniczej Arenie. Mamy wojowniczkę Ciemnej Strony Rieve z czerwonym mieczem świetlnym, która toczy pojedynek z Mandalorianinem, Aranem Talem. Szybko dołącza do nich wojownik Wookie Grozz i para Jawów znanych jako Utooni. W końcu pojawia się też weteranka Rebelii, Zeina, i bitwa rozpoczyna się na dobre.

Gra została pierwotnie ujawniona podczas Nintendo Direct w lutym. Chociaż spodziewano się, że zostanie udostępniona pod koniec roku, nowy zwiastun wspomina o wydaniu w 2022 roku. Poniżej możecie sprawdzić zwiastun Star Wars: Hunters.

Produkcja zadebiutuje jako bezpłatna oferta na Nintendo Switch oraz na urządzeniach działających pod kontrolą systemów iOS i Android. Obsługiwana jest w niej rozgrywka międzyplatformowa i najwyraźniej nie będzie wymagała do zabawy członkostwa w Nintendo Switch Online.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?