Nintendo obniża cenę Switcha w Europie

Nintendo zdecydowało się obniżyć cenę konsolki Switch na terenie Europy. Od teraz podstawowego Switcha kupimy w nieco niższej cenie.

@ 13.09.2021, 11:54
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
switch

Nintendo obniża cenę Switcha w Europie

Od jakiegoś czasu plotkowało się, że cena Nintendo Switch niebawem zostanie obniżona. Finalnie plotki przerodziły się w fakty i od teraz podstawowy model Switcha w wersji V2 kupimy za kilkadziesiąt euro mniej, niż dotychczas.

Cena Switcha V2 w oficjalnym sklepie Nintendo na rynek francuski i niemiecki (w Polsce takiego sklepu brak) została zmieniona z 329,99 euro na 299,99 euro (ok. 1360 zł). Przecena nie jest może ogromna, ale zawsze to coś. Po przecenie konsolka jest i tak wyraźnie tańsza, niż w polskich sklepach, gdzie ceny zaczynają się od około 1479 zł w górę. Jeśli więc planujecie kupić Switcha, to raczej warto poczekać aż obniżki dotrą do naszego kraju.

Przeceny są oczywiście związane ze zbliżającym się debiutem Nintendo Switch OLED - najnowszy wariant konsolki trafi do sprzedaży już 8 października. W Polsce można już składać pre-ordery na to urządzenie, a wyceniono je na 1699 zł.

Więcej o nowym modelu, wraz ze specyfikacją techniczną, przeczytacie w tym miejscu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?