Czy Quakecon 2021 przyniesie nam coś nowego na temat marki Quake?

Quakecon 2021 przyniesie prawdopodobnie nowości w temacie serii Quake.

@ 16.08.2021, 20:23
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc

Czy Quakecon 2021 przyniesie nam coś nowego na temat marki Quake?

Wygląda na to, że nowa wersja klasycznej strzelaniny Quake ma zostać ujawniona w ramach tegorocznego wydarzenia Quakecon.

Organizatorzy corocznego święta fanów opublikowali swój harmonogram przed rozpoczęciem wydarzenia, zaplanowanym na 19 sierpnia. Jednak, jak zauważyła ekipa XboxEra, opis panelu Let’s Talk Quake wydawał się pomijać niezapowiedziany projekt. Napisano: „W tej specjalnej transmisji John Linneman z Digital Foundry rozmawia z Jerkiem Gustafssonem z Machine Games o dziedzictwie kultowego tytułu i jego znaczeniu dla rozmówców. Para omówi również dodatkowe treści, które Machine Games wniosło do tej odnowionej edycji”.

Kilka godzin później opis został tajemniczo zmieniony, ale oczywiście wcześniej został zauważony przez użytkowników internetu. Tekst na stronie Quakecon w obecnej formie nadal ma pierwsze zdanie, ale pomija wzmiankę o nowym wydaniu.

Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy, czy nowa wersja Quake’a zostanie ujawniona. Wydarzenie potrwa od 19 do 22 sierpnia. Ze względu na ogólnoświatowe ograniczenia dotyczące podróżowania, po raz kolejny będzie to wydarzenie głównie online i będzie zawierać panele dotyczące wielu gier Bethesdy. Obejmują one również streamy związane z Fallout 76, Doom Eternal i nadchodzącego Deathloop.


Sprawdź także:
Quake

Quake

Premiera: 24 czerwca 1996
PC

Quake to gra FPS, będąca jedną z pierwszych, w pełni trójwymiarowych strzelanin. Wcielamy się w postać samotnego obrońcy Ziemi, przed złowrogimi najeźdźcami. Do celów dew...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?