Battlefield 2042 otrzymało krótki film pt. Exodus

Electronic Arts promuje Battlefield 2042 w dość unikatowy sposób. Wydawca opublikował w sieci film krótkometrażowy, stanowiący swoisty wstęp do zabawy oraz zarys głównego wątku fabularnego.

@ 13.08.2021, 13:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Battlefield 2042 otrzymało krótki film pt. Exodus

Premiera Battlefield 2042 już niebawem, a w związku z tym firma Electronic Arts przygotowała specjalny materiał promocyjny - film pt. Exodus - stanowiący wstęp do zabawy. Wideo ma na celu ukazanie nam wydarzeń, jakie doprowadziły do sytuacji, z którą muszą mierzyć się gracze.

Exodus skupia się na nopatach, czyli grupie niezrzeszonych ludzi, nie opowiadających się po stronie żadnego z państw. To swoiści najemnicy, starający się po prostu przetrwać. Ciekawostką w filmie jest powrót postaci z Battlefield 4, a wśród nich są Kimble “Irish” Graves oraz Clayton “Pac” Pakowski. Oznacza to, że akcja Battlefield 2042 toczy się w tym samym uniwersum.

Electronic Arts potwierdziło przy okazji, że Irish jest jednym z grywalnych specjalistów. Jego wyjątkową umiejętnością jest urządzenie zwane DCS, zapewniające ochronę sojusznikom, a także APS-36, dzięki któremu niszczyć możemy nadlatujące pociski. Irish poprawia swój pancerz po każdym zabójstwie - to jego pasywna cecha.

Data premiery Battlefield 2042 została zaplanowana na 22 października, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie zakup wydania przeznaczonego dla blaszaków, koniecznie spójrzcie na jego wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Battlefield 2042

Battlefield 2042

Premiera: 19 listopada 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Battlefield 2042 to kolejna odsłona popularnej marki pierwszoosobowych strzelanek, których miejscem akcji są fikcyjne konflikty zbrojne. Tym razem akcja przenosi gracza w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?