Eldest Souls - twórcy chwalą się wysokimi ocenami

Inspirowana grami z serii Souls produkcja została ciepło przyjęta przez recenzentów i graczy. Jej twórcy postanowili pochwalić się tym faktem za pomocą najnowszego trailera.

@ 13.08.2021, 10:30
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Eldest Souls - twórcy chwalą się wysokimi ocenami

Dostępne w sprzedaży od końca lipca Eldest Souls to jeden z ciekawszych - i jednocześnie najtrudniejszych - indyków wydanych w bieżącym roku. Nic więc dziwnego, że chłopaki z Fallen Flag Studio postanowili przypomnieć nam o tym za pomocą najnowszej zajawki. Materiał pokazuje wysokie oceny, jakie Eldest Souls zgarnęło w mediach. 

Rozgrywka w Eldest Souls skupia się na tym, co w grach najbardziej wymagające - starciach z bossami! Wcielamy się w bohatera przemierzającego zapomnianą Cytadelę, gdzie po drodze napotykamy liczne postacie, ale przede wszystkim walczymy z kolejnymi "szefami".

Zabawa jest bardzo dynamiczna, podobnie jak i system walki, który możemy dostosować do własnych wymagań - wybierając pośród dostępnych kombinacji umiejętności. Wyróżniającym Eldest Souls elementem jest świetna, pikselowa oprawa wizualna. Sama gra nie jest długa, bo ukończymy ją w około 4-5 godzin - oczywiście o ile sprawnie poradzimy sobie z przeciwnikami... A według opinii grających, poprzeczka związana z poziomem trudności jest tutaj zawieszona wyjątkowo wysoko.

Eldest Souls dostępne jest na PC, Switch, PS4, PS5, XOne i XS S|X.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?