Znamy datę premiery Assassin's Creed: Valhalla - Oblężenie Paryża

Firma Ubisoft ujawniła wreszcie datę premiery drugiego DLC dla Assassin's Creed: Valhalla, czyli Oblężenie Paryża. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, do debiutu dojdzie tegorocznego lata.

@ 26.07.2021, 19:22
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Znamy datę premiery Assassin's Creed: Valhalla - Oblężenie Paryża

Oblężenie Paryża to drugie rozszerzenie fabularne przeznaczone dla Assassin's Creed: Valhalla. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, do jego premiery dojdzie tegorocznego lata, a konkretniej 12 sierpnia. Potwierdziła to firma Ubisoft, producent i wydawca gry.

Pierwsze DLC dla Assassin's Creed: Valhalla zatytułowane było Gniew Druidów. Jego premiera miała miejsce kilka tygodni temu, a podczas zabawy gracze podróżowali do Irlandii. Tym razem, co nie powinno być zaskoczeniem, wyruszamy do Paryża. Oczekiwanie na drugie rozszerzenie uatrakcyjnić powinna nam specjalna impreza, Festiwal Sigrblot, który zaczyna się 29 lipca, a potrwa do 12 sierpnia.

Aktualizację wprowadzającą rozszerzenie Oblężenie Paryża firma Ubisoft zamierza opublikować już jutro. Przygotuje ona podstawkę na przyjęcie dodatku, a także doda m.in. opcję skalowania poziomów przeciwników, o której pisaliśmy wcześniej. Patch ważyć będzie 23,79 GB na Xboksach Series X|S, 17,72 GB na Xboksie One, 6,85 GB na PlayStation 4, około 20 GB na PS5, a także nawet 31,37 GB na PC - w zależności od regionu.

Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na zakup Assassin's Creed: Valhalla, pamiętajcie o spojrzeniu na naszą recenzję oraz - w przypadku wersji PC - wymagania sprzętowe. Na naszych łamach znajdziecie też kompleksowy poradnik, gdybyście mieli problemy z przejściem jakiegokolwiek fragmentu historii Eivor.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?