Assassin's Creed: Valhalla - Gniew Druidów (PC) - okladka

Assassin's Creed: Valhalla - Gniew Druidów (PC)

Premiera:
13 maja 2021
Premiera PL:
13 maja 2021
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Assassin's Creed: Valhalla - Gniew Druidów (PC)
Materdea @ 12:07 20.12.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Gniew Druidów to pierwsze fabularne rozszerzenie poświęcone przygodowej grze akcji z elementami RPG Assassin's Creed: Valhalla. Dodatek przenosi gracza do nowej lokacji, Irlandii, oferując przy tym wątek fantasy.

W Assassin's Creed: Valhalla - Gniew Druidów wcielamy się w postać z podstawowej wersji gry, Eivora, którego zadaniem jest odkrycie tajemnic starożytnego kultu druidów znanego pod nazwą Dzieci Danu. Oprócz ujawnienia ich metod działania, wśród celów znajdzie się wytropienie przywódców Dzieci Danu i ich wyeliminowanie.

Rozgrywka w Assassin's Creed: Valhalla - Gniew Druidów pozwala na zwiedzenie nowej lokacji, Irlandii. Wśród nowych mechanik znajduje się zdobywanie fortów pierścieniowych i wpływanie na system ekonomiczny Dublina, dzisiejszej stolicy tego państwa, a wówczas tętniącej życiem osady kupieckiej.

Wymagania: Twórcy gry Assassin's Creed: Valhalla - Gniew Druidów ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?