Walka w Senua's Saga: Hellblade II ma być wyjątkowo brutalna

Deweloperzy Senua's Saga: Hellblade II zdradzili nam garść szczegółów na temat projektu. Nadal nie pokazali niestety żadnego gameplayu, ani nie ujawnili - choćby przybliżonej - daty premiery.

@ 17.06.2021, 21:15
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

Walka w Senua's Saga: Hellblade II ma być wyjątkowo brutalna

Zaraz z rana pisaliśmy o tym, że jeszcze dziś powinniśmy otrzymać nowe informacje na temat Senua's Saga: Hellblade II. Tak też się stało, albowiem studio Ninja Theory wzięło udział w specjalnej transmisji mającej na celu dokładniejsze zaprezentowanie nam gier zmierzających na konsole Xbox Series X|S.

O Senua's Saga: Hellblade II opowiadał kreatywny szef Ninja Theory, Tameem Antoniades. Mimo że nie wziął on ze sobą żadnego nowego materiału z rozgrywkę, zaprezentował montaż, na którym widzimy jak powstają poszczególnie elementy projektu: począwszy od grafik koncepcyjnych i animacji, przez sceny walki, po wizytę w Islandii, stanowiącej inspirację dla miejsca akcji gry.

W tym momencie Ninja Theory opracowuje "solidny kawałek gry, a następnie rozpocznie właściwą produkcję na pełną skalę", powiedział Antoniades. Jako że Senua's Saga: Hellblade II nie będzie klasycznym sequelem, twórcy chcieli przygotować bowiem coś wyjątkowego. Akcja gry toczy się w Islandii w 9 wieku naszej ery. Aby wszystko wyglądało wiarygodnie, deweloperzy wykorzystali zdjęcia satelitarne, prawdziwe kostiumy oraz inne elementy charakterystyczne dla tego regionu.

Antoniades słów kilka powiedział też na temat walki, która, w jego opinii, będzie "ekstra prawdziwa oraz brutalna". Aktorka wcielająca się w postać głównej bohaterki dwa lata trenowała, by wcielić się w Senue. Jej umiejętności zobaczymy w akcji w bliżej nieokreślonym terminie, ale na pewno na PC oraz Xboksach Series X|S.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   14:43, 19.06.2021
Czekam. Niech spokojnie pracują, dopieszczają, bez pośpiechu, byle wyprodukowali coś jeszcze lepszego jak jedynka.