A Plague Tale: Innocence otrzyma w lipcu aktualizację dla PlayStation 5 oraz Xboksów Series X|S

Deweloperzy ze studia Asobo postanowili nieco podrasować A Plague Tale: Innocence, dzięki czemu gra wykorzysta możliwości platform nowej generacji. Co ważne, aktualizacja jest w pełni darmowa.

@ 18.06.2021, 11:27
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

A Plague Tale: Innocence otrzyma w lipcu aktualizację dla PlayStation 5 oraz Xboksów Series X|S

A Plague Tale: Innocence dostępne jest póki co na komputerach osobistych oraz konsolach poprzedniej generacji. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, projekt w lipcu otrzyma aktualizację, dzięki której będzie natywnie wspierał konsole nowej generacji, czyli PlayStation 5 oraz Xboksy Series X|S. Potwierdzili to deweloperzy, studio Asobo.

Upgrade A Plague Tale: Innocence do PS5 i XSX trafi do sieci dokładnie 6 lipca. Twórcy gry nie postawili tu oczywiście na całkowite przebudowanie swojego dzieła, ale delikatne jego dopieszczenie. W efekcie będzie ono działać w 4K, z płynnością 60 klatek na sekundę oraz ze wsparciem dźwięku 3D. Niezależnie od platformy, aktualizacja będzie darmowa.

Na koniec wspomnę jeszcze, że deweloperzy A Plague Tale: Innocence pracują już nad drugą odsłoną cyklu, A Plague Tale: Requiem. Zapowiedziano ją w trakcie minionego E3 2021, a jej premiera nastąpi w 2022 roku. Gra będzie dostępna wówczas na PC, PS5 oraz Xboksach Series X|S.

Jeśli nie zdecydowaliście się jeszcze na zakup A Plague Tale: Innocence, koniecznie spójrzcie na naszą recenzję.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?