Trek to Yomi - Flying Wild Hog pokazało swój nowy projekt

Studio Flying Wild Hog zaprezentowało w trakcie konferencji firmy Devolver Digital w trakcie targów E3 2021 swój trzeci rozwijany projekt - to stylizowany na japońskie kino z lat 50. Trek to Yomi. Premiera odbędzie się w przyszłym roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X|S i PlayStation 5.

@ 14.06.2021, 10:55
pc, ps5, xbox x/s

Trek to Yomi - Flying Wild Hog pokazało swój nowy projekt

Rodzime studio Flying Wild Hog w trakcie prezentacji firmy Devolver Digital na tegorocznych targach E3 zdradziło swoją nową grę - Trek to Yomi! Co ciekawe, to już trzeci rozwijany jednocześnie projekt. Do tej pory poznaliśmy Shadow Warrior 3 oraz Evil West. Premiera zaplanowana jest na przyszły rok na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X|S i PlayStation 5.

Trek to Yomi, jak możecie obejrzeć na poniższym materiale filmowym, jest bardzo specyficznym projektem. Przyświeca mu bardzo artystyczna wizja odtworzenia japońskiego kina z lat 50. i 60., gdzie też umiejscowiono akcję. Nowa gra Flying Wild Hog pozwala graczowi przejąć kontrolę nad młodym mieszkańcem wioski, Hirokim, którego zadaniem jest bronienie zamkniętej społeczności przed wszelkimi zagrożeniami płynącymi z zewnętrznego świata. Rozgrywkę utrzymano w gatunku platformowych hack & slashy, gdzie kamera umieszczona jest z boku ekranu.

Trek to Yomi ukaże się w 2022 roku na PC-tach oraz konsolach Xbox Series X|S i PlayStation 5.


Sprawdź także:
Trek to Yomi

Trek to Yomi

Premiera: 05 maja 2022
PC, PS5, XBOX X/S, PS4, XBOX ONE

Trek to Yomi to kolejna produkcja rzeszowskiego studia Flying Wild Hog. Tym razem projekt jest z gatunku tych bardziej artystycznych, ponieważ odznacza się bardzo charakt...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?