Trek to Yomi (PC) - okladka

Trek to Yomi (PC)

Premiera:
05 maja 2022
Premiera PL:
05 maja 2022
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Trek to Yomi (PC)
Materdea @ 17:24 14.06.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 6h 0min

+ czaswięcej

Trek to Yomi to kolejna produkcja rzeszowskiego studia Flying Wild Hog. Tym razem projekt jest z gatunku tych bardziej artystycznych, ponieważ odznacza się bardzo charakterystyczną konwencją i oprawą wizualną.

Trek to Yomi to historia osadzona w feudalnej Japonii. Gracz wciela się w postać młodego mieszkańca pewnej wioski, Hirokiego, którego zadaniem jest bronienie zamkniętej społeczności przed wszelkimi zagrożeniami płynącymi z zewnętrznego świata.

Rozgrywka Trek to Yomi, mimo swojej unikatowej stylistyki oldschoolowego japońskiego kina, utrzymana jest formacie hack & slasha z kamerą umieszczoną z boku ekranu. Wyróżnikiem dzieła Flying Wild Hog jest czarno-biała oprawa wizualna i bardzo znamienny filtr ziarna imitujący stary film - klimat został umiejscowiony w japońskiej kinematografii lat 50. i 60. ubiegłego stulecia. Bohater posiada na swoim podorędziu wyłącznie katanę, a same starcia wymagają od nas uwagi i zręczności.

Wymagania: Twórcy gry Trek to Yomi ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Trek to Yomi (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosroxa175   @   11:01, 20.09.2022
Na grę trafiłam przypadkiem. Ma super klimat, fabuła w początkowych rozdziałach była moim zdaniem bardzo interesująca, lecz od momentu pojawienia się duchów zdecydowanie obniżyła poziom. Rozgrywka wystarcza na kilka godzin zabawy, pod koniec brnęłam już po prostu do przodu by zobaczyć zakończenie... Takie 5/10. Uśmiech