Two Point Hospital debiutuje na PS4, XOne i Switchu

Z tej okazji chwytajcie premierową zajawkę.

@ 25.02.2020, 14:39
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
switch, ps4, xbox one

Two Point Hospital debiutuje na PS4, XOne i Switchu

Two Point Hospital od 1.5 roku obecne jest na blaszakach, a od dziś ten oryginalny symulator szpitala mogą ogrywać także gracze konsolowi. Tytuł zadebiutował na PS4, XOne oraz Switchu,

Z tej okazji wydawca, firma SEGA, ma dla nas premierową zajawkę. Two Point Hospital na konsole posiada lekko zmodyfikowany interfejs, tak by grę wygodnie obsługiwało się nam przy użyciu pada. Z pierwszych recenzji wynika, że konsolowa edycja jest całkiem udana i mocno grywalna.

Od reszty odstaje nieco wydanie na Nintendo Switch, które podobno niezbyt dobrze trzyma komfortowe 30 klatek i zdarzają się spadki płynności. Część grających zarzuca też twórcom, że interfejs mógłby być bardziej czytelny gdy gramy w trybie handheld. Z opinii jakie można wyczytać w pierwszych tekstach wynika jednak, że i tak w przenośne Two Point Hospital gra się świetnie. 

Gra w wydaniu konsolowym zadebiutowała w Polsce w wydaniu pudełkowym. Wydaniem tytułu zajęła się firma Cenega. Tytuł jest dostępny na wszystkich platformach z polskimi napisami.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?