Pamiętacie o darmowym tygodniu z Fallout 76? Mamy przewodnik dla początkujących!

Bethesda chce, aby każdy fan gier akcji mógł sprawdzić Fallout 76. Wydawca przygotował w związku z tym specjalną inicjatywę, w ramach której przez tydzień możecie bawić się w Fallout 76 całkowicie za darmo. Ewentualny zakup sprawi, że zachowacie postępy.

@ 11.06.2021, 18:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Pamiętacie o darmowym tygodniu z Fallout 76? Mamy przewodnik dla początkujących!

Pisaliśmy wczoraj o tym, że firma Bethesda przygotowała specjalne wydarzenie dla wszystkich fanów wirtualnej rozrywki, związane z Fallout 76. Jeśli nie mieliście do tej pory okazji zagrać w tę wyjątkową grę sieciową, to przez kilka kolejnych dni możecie to zrobić całkowicie za darmo!

Bethesda zorganizowała darmowy tydzień z Fallout 76, który rozpoczął się 10, a potrwa do 16 czerwca. W trakcie inicjatywy możecie bez płacenia wkroczyć na pustkowia i sprawdzić wszystko, co do tej pory na ich potrzeby przygotowano. Do Waszej dyspozycji będzie więc pełna zawartość podstawki, a ponadto wszystkie aktualizacje oraz dodatki. Cały ogromny świat Fallout 76 staje przed Wami otworem.

Czego możecie się spodziewać? W dużym skrócie, Fallout 76 kolejny raz zabiera nas do świata wyniszczonego nuklearną wojną. Wcielamy się w stworzoną przez siebie postać, która, zamieszkując tytułową Kryptę 76, po 20 latach opuszcza wreszcie swoje schronienie. Na zewnątrz czeka na nią oczywiście całe mnóstwo różnej maści przygód oraz niebezpieczeństw, z mutantami na czele.

Całkowitą nowością dla tego cyklu jest fakt, że Fallout 76 stawia na rozgrywki w trybie online - w trakcie eksploracji świata natrafiamy na innych graczy, z którymi możemy wspólnie wykonywać misje, wchodzić w interakcje czy walczyć. Nie jesteśmy więc skazani na interakcję z botami kontrolowanymi przez algorytmy sztucznej inteligencji.

Co więcej, Bethesda przygotowała dla wszystkich niewtajemniczonych poradnik! Wskazówki dla początkujących znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Poczuliście się zaintrygowani? Sprawdźcie Fallout 76 za darmo do 16 czerwca. Zrobicie to posiadając konto w Bethesda.net albo abonament Xbox Live Gold, tudzież PlayStation Plus. Postępy, jakie poczynicie podczas darmowego tygodnia, zachowacie, jeśli zdecydujecie się na zakup wydania finalnego i kontynuowanie zabawy. Przed jej rozpoczęciem, możecie spojrzeć na wymagania sprzętowe gry.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?