Biomutant niebawem otrzyma sporą aktualizację

Nadchodzący patch dla Biomutant zmodyfikować ma wiele elementów gry, w tym system dialogów, narratora oraz przebieg pojedynków. Nie wiemy niestety o jak daleko idących zmianach mowa.

@ 31.05.2021, 20:01
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Biomutant niebawem otrzyma sporą aktualizację

Biomutant opracowała niewielka, składająca się z około 20 deweloperów, ekipa. W trakcie testowania gry nie natrafiliśmy na jakąś przesadnie dużą liczbę błędów, ale twórcy mimo to regularnie opracowują kolejne aktualizacje. Najnowszy patch, mający zadebiutować niebawem, to sporo różnych zmian i poprawek, o czym poinformowano za sprawą Twittera.

Studio Experiment 101 kończy pracę nad pierwszą dużą aktualizacją dla Biomutant. Z ujawnionych detali wynika, że po zaaplikowaniu patcha dostrzeżemy m.in. możliwość włączania i wyłączania głębi pola, a także efektu motion blur. Zmiany dotkną również dialogów oraz narratora, który ma teraz jeszcze sprawniej przekazywać nam wszystkie potrzebne informacje.

Twórcy posłuchają też głosu graczy, uważających, że niektórzy przeciwnicy są zdecydowanie zbyt trudni do pokonania, bo mają za dużo punktów życia. Zostanie to lekko zmodyfikowane. Sprawniej ma przebiegać też toczenie pojedynków, albowiem jakieś bliżej nieokreślone zmiany zauważymy w systemie walki. Więcej szczegółów mamy poznać niebawem.

Premiera Biomutant już za nami. Tytuł dostępny jest obecnie na PC, PS4 oraz Xboksie One, a jeśli rozważacie jego zakup, spójrzcie na naszą recenzję oraz wymagania sprzętowe. Ciągle pracujemy też nad poradnikiem.


Sprawdź także:
Biomutant

Biomutant

Premiera: 25 maja 2021
PC, PS4, XBOX ONE

Biomutant to połączenie gry akcji i RPG z antropologicznymi zwierzętami w roli głównej. Za projektem stoi debiutanckie studio Experiment 101.W przedsięwzięciu gracz kieru...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?