Outriders świetnie się sprzedaje; Square Enix chce poszerzyć uniwersum

Najnowsze dzieło polskiego People Can Fly cieszy się ogromną popularnością wśród graczy. Wydawca w związku z tym bardzo przychylnie patrzy na dalszy rozwój marki.

@ 20.05.2021, 09:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Outriders świetnie się sprzedaje; Square Enix chce poszerzyć uniwersum

Outriders to niebywale dynamiczna strzelanka polskiego studia People Can Fly. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, projekt cieszy się ogromną popularnością, dzięki czemu ponad 3,5 miliona graczy zdecydowało się go sprawdzić w pierwszym tylko miesiącu. Deweloperzy są oczywiście wdzięczni społeczności i obiecują, że nadal będą rozwijać swoje dzieło, w tym uniwersum Outriders, w przyszłości.

"Jesteśmy podekscytowani wstępnym sukcesem wraz z Peopl;e Can Fly. Mamy 3,5 mln unikatowych graczy, średnią zabawy przez ponad 30 godzin, a także ekstremalnie wysokie zaangażowanie w przypadku trybu współpracy", powiedział Jon Brooke, jeden z szefów Square Enix External Studios.

"Uruchomienie nowej marki nigdy nie jest łatwe, a my jesteśmy wdzięczni za wsparcie społeczności oraz informacje zwrotne - ciągle słuchamy uważnie i chcemy zapewnić wszystkich, że jesteśmy oddani poprawieniu i rozszerzeniu doświadczenia w kolejnych tygodniach oraz miesiącach".

"Nie możemy się też doczekać rozszerzenia Outriders w przyszłości".

Więcej na temat Outriders znajdziecie oczywiście w naszej encyklopedii. Premiera gry miała miejsce 1 kwietnia, a od tamtej pory jest ona dostępna na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie zakup, koniecznie rzućcie okiem na naszą recenzję. Pamiętajcie też o spojrzeniu na wymagania sprzętowe w przypadku zainteresowania wariantem przeznaczonym dla blaszaków.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   12:20, 21.05.2021
Dobrze, że pomimo problemów wszyscy są zadowoleni. Ciekawe czy w związku z tym będą wypuszczać jakieś płatne dodatki czy raczej pójdą w drobne darmowe aktualizacje.
0 kudosshuwar   @   17:00, 21.05.2021
Nie pogardziłbym fabularnym, płatnym DLC.