Assassin's Creed: Valhalla - Gniew Druidów z premierowym zwiastunem

Gniew Druidów to pierwsze fabularne rozszerzenie dla Assassin's Creed: Valhalla. Jeśli czekacie na jego premierę - mającą nastąpić jutro - koniecznie rzućcie okiem na zwiastun, przygotowany z okazji tego wydarzenia.

@ 12.05.2021, 10:32
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Assassin's Creed: Valhalla - Gniew Druidów z premierowym zwiastunem

Firma Ubisoft opublikowała w sieci niedługi materiał filmowy, promujący Gniew Druidów, czyli pierwsze DLC przeznaczone dla Assassin's Creed: Valhalla. Zajawka ma za zadanie nakreślić problemy w Irlandii, jakie przyjdą do tego kraju wraz z głównym bohaterem projektu. Gniew Druidów to oczywiście płatne rozszerzenie fabularne, wchodzące jednak w skład przepustki sezonowej. Jego premiera nastąpi 13 maja, czyli już jutro.

Assassin's Creed: Valhalla - Gniew Druidów przeniesie nas do Irlandii. Główny bohater, Eivor, będzie musiał zbadać tam tajemniczy kult Dzieci Danu, który knuje coś nikczemnego. Przemierzając piękną krainę, walczyć będziemy z nowymi przeciwnikami, a finalnie będziemy mieć też do czynienia z Królem Irlandii, starającym się zjednoczyć pod wspólną flagą wszystkie klany.

Gniew Druidów to oczywiście nowe pancerze, nowe rodzaje broni, a także niedostępne do tej pory umiejętności. Grać będziemy, jak wspomniałem, od 13 maja bieżącego roku. Dodatek zadebiutuje na wszystkich platformach sprzętowych podstawki, czyli na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli nie mieliście jeszcze przyjemności zagrać w podstawkę, koniecznie rzućcie okiem na naszą recenzję. Pamiętajcie też o wymaganiach sprzętowych oraz darmowym poradniku.

Na koniec wspomnę, że Assassin's Creed: Valhalla otrzyma latem drugie płatne DLC, zatytułowane Oblężenie Paryża. Nie ma ono jeszcze konkretnej daty premiery, ale niebawem wszystko powinno się wyklarować.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?