Total War: Warhammer III - krótka zajawka; pełna prezentacja za tydzień

Deweloperzy Total War: Warhammer III przypominają nam o istnieniu gry. Za sprawą krótkiego filmu możemy zobaczyć pojedynek w wirtualnym świecie, a więcej informacji na temat Total War: Warhammer III mamy otrzymać 13 maja. Jest wtedy też szansa na konkretną datę premiery.

@ 06.05.2021, 10:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Total War: Warhammer III - krótka zajawka; pełna prezentacja za tydzień

Total War: Warhammer III to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier strategicznych nadchodzących miesięcy. Jeśli wy także na premierę nowego dzieła studia Creative Assembly czekacie, koniecznie spójrzcie na nową zajawkę, a także przygotujcie się na debiut pełnoprawnego zwiastuna oraz konkretną zapowiedź, do której powinno dojść już w przyszłym tygodniu, a dokładniej 13 maja.

Studio Creative Assembly opublikowało w sieci krótkie wideo, na którym zobaczyć możemy walkę w Realm of Chaos. Choć to tylko teaser, z której niestety zbyt wiele nie wynika, więcej konkretów, w tym długi zwiastun, mamy dostać w przyszłym tygodniu. Na dzień 13 maja zaplanowana została specjalna transmisja, której gospodarzem będzie Frankie Ward z PC Gaming Show.

Podczas przekazu dostaniemy nie tylko nowe filmy, ale też więcej konkretów. Po cichu liczymy na datę premiery, która jak na razie zaplanowana jest na końcówkę bieżącego roku. Jest szansa, że twórcy ujawnią wreszcie konkretny termin wydania swojego dzieła. Póki co, jeśli chcecie, Total War: Warhammer III możecie zamówić przedpremierowo. Jeśli się na to zdecydujecie otrzymacie DLC zatytułowane Race Pack.

Total War: Warhammer III dostępne będzie wyłącznie na PC.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?Advertisement
 X