Powstaje spin-off Borderlands? Jego premiera nastąpi niebawem?

W sieci pojawiły się ciekawe informacje na temat serii Borderlands. Jeśli wierzyć ploteczkom, niedługo dojdzie do premiery kolejnej odsłony popularnego cyklu. Nie będzie to jednak coś, do czego przywykliśmy, ale jakiś nietypowy spin-off.

@ 06.05.2021, 11:55
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Powstaje spin-off Borderlands? Jego premiera nastąpi niebawem?

Seria Borderlands została - teoretycznie - zamknięta wraz z premierą Borderlands 3. Jak się jednak okazuje, jej deweloperzy pracują w pocie czoła nad czymś całkiem nowym - na to przynajmniej wskazują ploteczki, jakie pojawiły się w sieci. Żeby było ciekawiej, do debiutu tajemniczego projektu ma dojść "szybciej, niż się tego spodziewamy", cokolwiek miałoby to znaczyć.

Borderlands 3 ma mniej więcej 2 lata, specjalna edycja, Director's Cut, dopiero zadebiutowała, a my już dowiadujemy się o tym, że w uniwersum powstaje coś nowego. Tak przynajmniej twierdzi ekipa portalu Game Reactor, która opublikowała na swoich łamach artykuł, w którym czytamy, że powstaje jakiś spin-off serii Borderlands. Konkretów w temacie oczywiście brakuje, ale do zapowiedzi i premiery dojdzie rzekomo wkrótce.

Jeśli chodzi o szczegóły na temat ewentualnej gry, ma to być podobno coś "innego". Ma dostarczyć mechanikę rozgrywki całkowicie odmienną od tego, do czego przywykliśmy, co może znaczyć, że nie będzie to pierwszoosobowa strzelanka, ale np. strategia, tudzież karcianka. Nie zdziwiłbym się osobiście, gdybyśmy dostali jakąś niewielką produkcję przeznaczoną dla urządzeń mobilnych.

Cokolwiek finalnie z tego wyjdzie, będziemy Was oczywiście informować. Pamiętajcie, że to jednak tylko ploteczki, a w dodatku z dość niepewnego źródła. Jeśli zastanawiacie się nad sprawdzeniem Borderlands 3, zerknijcie na naszą recenzję oraz wymagania sprzętowe wersji PC.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?Advertisement
 X