Nowy gameplay Biomutant pokazuje eksplorację i walkę

W sieci pojawił się nowy film promujący grę Biomutant. Deweloperzy pokazują nam za jego sprawą wirtualny świat, a także różnych przeciwników, na jakich natrafimy podczas jego eksploracji.

@ 06.05.2021, 09:14
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Nowy gameplay Biomutant pokazuje eksplorację i walkę

Biomutant jest jedną z największych premier maja 2021 roku. Jego deweloperzy, studio Experiment 101, o tym wie i regularnie serwuje nam nowe materiały promujące przedsięwzięcie. Tym razem otrzymaliśmy krótki gameplay, na którym spojrzeć możemy na system walki, a także eksplorację pełnego niebezpieczeństw świata. Wideo dociera do nas za sprawą redakcji portalu Game Informer, a trwa ono mniej więcej 12 minut.

Walk, jak zobaczycie poniżej, jest efektowna i powinna przemówić do większości graczy. Stanowi ona mieszankę slashera - czegoś na wzór Ratchet & Clank - oraz strzelanki. To coś pokroju Devil May Cry, tyle że w nieco mniej poważnych klimatach oraz z większym naciskiem na elementy RPG. Z pokonanych wrogów wypada bowiem sporo rożnej maści ekwipunku, z którego korzystamy w kolejnych pojedynkach.

Premiera Biomutant zaplanowana została na dzień 25 maja bieżącego roku, a grać będziemy wówczas na PC, PS4 oraz Xboksie One. Za sprawą wstecznej kompatybilności produkcję będzie się dało też odpalić na konsolach nowej generacji i podziwiać pewne usprawnienia wizualne. Skoro o stronie wizualnej mowa, pamiętajcie by sprawdzić wymagania sprzętowe komputerowej wersji Biomutant, nim zdecydujecie się na jej zakup.


Sprawdź także:
Biomutant

Biomutant

Premiera: 25 maja 2021
PC, PS4, XBOX ONE

Biomutant to połączenie gry akcji i RPG z antropologicznymi zwierzętami w roli głównej. Za projektem stoi debiutanckie studio Experiment 101.W przedsięwzięciu gracz kieru...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?Advertisement
 X