Witchfire - The Astronauts udostępnia trzy nowe screenshoty

Studio The Astronauts nadal pracuje nad swoją kolejną produkcją - pierwszoosobową strzelanką Witchfire. Do sieci trafił kolejny wpis opisujący uroki pracy nad grą wideo, który okraszony został trzema nowymi screenshotami.

@ 16.04.2021, 15:23
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc

Witchfire - The Astronauts udostępnia trzy nowe screenshoty

W ostatnim czasie na oficjalnej stronie studia The Astronauts pojawiła się aktualizacja prac nad Witchfire - najnowszą pierwszoosobową strzelanką od Adriana Chmielarza i jego zespołu. Wraz z krótką notką opisująca sukcesy i porażki w drodze do stworzenia długo oczekiwanego FPS-a pojawiły się trzy nowe screenshoty pochodzące z gry!

Na Witchfire czekamy już blisko cztery lata. I wygląd na to, że przed producentami jeszcze sporo pracy. W opublikowanym na stronie The Astronauts wpisie możemy przeczytać o wielu kłopotach związanych z programistyczną warstwą tworzenia gry wideo, ale też m.in. o procesie optymalizacji animacji.

Ten swoisty fragment z dziennika dewelopera okraszony został trzema nowymi grafikami pochodzącymi z wczesnej wersji dzieła. Możemy na nich zobaczyć np. zrujnowaną zabudowę, sielski krajobraz oraz enigmatyczną kapliczkę w jakimś rodzaju jaskini. Na razie nie wiemy, kiedy Witchfire trafi na rynek, ani na jakich platformach zadebiutuje.

[Chwyć i przewijaj fotki]Galeria

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   17:13, 16.04.2021
Czekam na ten tytuł, ale wielkich postępów nie widać na tych, wrzucanych co jakiś czas fotach. No nic, mam co ogrywać, poczekamy.
0 kudosKeiko   @   18:32, 16.04.2021
Również czekam, ale powątpiewam czy mój komputer będzie w stanie wygenerować takie widoki. Mimo wszystko na pewno kupię, zobaczymy.
0 kudospetrucci109   @   23:38, 18.04.2021
Ja też czekam. Wygląda to na prawdę zachęcająco.
0 kudosshuwar   @   07:27, 19.04.2021
Cytat: petrucci109
Wygląda to na prawdę zachęcająco.
No ja właśnie zainteresowałem się ciekawie zaprojektowanym otoczeniem. No ładne to, przynajmniej na materiałach promocyjnych.
1 kudosTheCerbis   @   17:16, 19.04.2021
Astronauci potrafią pięknie projektować, zatem ja także czekam.
Dodaj Odpowiedź