Days Gone na PC ukaże się 18 maja - zwiastun pokazuje zmiany

Firma Sony wypuściła do sieci zwiastun z fragmentami z rozgrywki z PC-towej wersji Days Gone. Możemy obejrzeć zmiany i usprawnienia zmierzające do tej wersji dzieła studia Bend. Przy okazji podzielono się dokładną datą premiery komputerowego wydania tego tytułu - Days Gone trafi na Steama i Epic Games Store już 18 maja tego roku.

@ 16.04.2021, 13:22
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc

Days Gone na PC ukaże się 18 maja - zwiastun pokazuje zmiany

Bend Studio i firma Sony ogłosiły dokładną datę premiery Days Gone na komputerach osobistych. Tytuł do tej pory będący tytułem ekskluzywnym konsoli PlayStation 4 trafi na platformy Steam i Epic Games Store już 18 maja tego roku. Pojawił się także zwiastun pokazujący zmiany i ulepszenia PC-towego wydania gry.

Days Gone na komputerach osobistych zaoferuje wsparcie dla szeregu graficznych wodotrysków. Od odblokowania liczby klatek na sekundę, udostępnienia tekstur wysokiej jakości, przez rozdzielczość rzędu 4K, wsparcie dla ultraszerokich monitorów 21:9, aż po modyfikację FOV (Field Of View - szerokości pola widzenia) oraz tryb fotograficzny. Produkcja Bend Studio w wydaniu na PC ma być tą zdecydowanie najlepszą i najciekawiej wyglądającą, bo - nie oszukujmy się - PlayStation 4 nie może się równać.

Wymienione wyżej funkcjonalności możecie obejrzeć na poniższym zwiastunie zawierającym fragmenty z rozgrywki. Ta przygodowa gra akcji z otwartym światem w uniwersum opanowanym przez nieumarłych trafi na komputery już 18 maja. W ostatnim czasie do sieci trafiły niepokojące informacje, jakoby Days Gone 2 miało nie powstać z uwagi na nikły sukces "jedynki", a deweloperzy mieli zostać oddelegowani do pracy nad nowym Uncharted.

[Chwyć i przewijaj fotki]Galeria

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?