Premiera Resident Evil: Infinite Darkness w lipcu

Resident Evil: Infinite Darkness to nowy film CGI mający zadebiutować na platformie Netflix. Właśnie dowiedzieliśmy się na kiedy zaplanowano datę premiery obrazu.

@ 16.04.2021, 12:23
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne

Premiera Resident Evil: Infinite Darkness w lipcu

W świecie Resident Evil dzieje - i będzie się działo - dość sporo. Już niebawem premiera Resident Evil: Village, a my również dowiedzieliśmy się kiedy w stacji Netflix zadebiutuje film CGI pt. Resident Evil: Infinite Darkness. Na szczęście nie będziemy musieli czekać na niego jakoś przesadnie długo, albowiem do lipca bieżącego roku.

Akcja Resident Evil: Infinite Darkness toczy się w 2006 roku, czyli cztery lata po wydarzeniach, jakie obserwowaliśmy w Resident Evil II. Zgodnie z tym, co wcześniej ujawniono, akcja przenosi nas do Waszyngtonu, gdzie Leon musi przeprowadzić dochodzenie jakiegoś incydentu. Podczas wizyty w Białym Domu natrafia on na Claire Redfield, z którą następie wyrusza na akcję.

Poniżej rzucić okiem możecie na nowy zwiastun Resident Evil: Infinite Darkness. Widać na nim, że sytuacja w Waszyngtonie mocno się komplikuje, czego efektem jest lockdown Białego Domu oraz przeniesienie prezydenta Stanów Zjednoczonych do specjalnego bunkra. Żołnierze starają się go chronić przez napierającymi hordami żądnych krwi umarlaków.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?