Toyota GR86 pojawi się w Gran Turismo Sport jeszcze w tym roku

Zapowiedziano Toyotę GR86, która zanim pojawi się w sprzedaży będzie dostępna w grze Gran Turismo Sport.

@ 07.04.2021, 17:28
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

Toyota GR86 pojawi się w Gran Turismo Sport jeszcze w tym roku

Polyphony Digital wraz z Toyota Gazoo Racing ujawniło, że nowa Toyota GR86 pojawi się w Gran Turismo Sport jeszcze w tym roku. Fani motoryzacyjnych nowości, przed zakupem, będą mogli pojeździć nową maszyną we wspomnianej grze.

Toyota ostatnio zaprezentowała GR86, następcę modelu 86 (znanego również jako GT86 w innych krajach) i najnowszą propozycję w gamie samochodów sportowych GR. Maszyna ma nieco dłuższy rozstaw osi i większy tylny rozstaw kół, a także sztywniejsze podwozie, niższy środek ciężkości i 15% większą moc niż wcześniej, dzięki większemu, 2,4-litrowemu silnikowi typu bokser.

Wiadomość, że auto pojawi się w GT Sport w tym roku jest częścią zapowiedzi dotyczącej trzeciego sezonu dawnego Toyota GR Supra GT Cup. Kazunori Yamauchi ujawnił, że obok tegorocznych mistrzostw FIA Gran Turismo w nowym formacie odbędzie się finał zawodów, chociaż nazwał je teraz „Toyota Gazoo Racing GT Cup”. Tak jak przypuszczaliśmy, odpowiada to rozszerzeniu serii online o kolejne modele pod szyldem Toyoty, z których jednym będzie właśnie omawiane tutaj GR86.

W tej chwili nie mamy konkretnych informacji, kiedy dokładnie samochód pojawi się w grze. Toyota GR86 jest w harmonogramie jednej rundy - na torze Mount Panorama - ustawiona na 22 sierpnia, więc powinna pojawić się wcześniej, aby można było się oswoić z wozem. W harmonogramie mistrzostw FIA na początku lipca jest luka, która może odpowiadać aktualizacji gry i wydaje się, że właśnie to jest najbardziej odpowiedni moment.

Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć najnowszego auta sportowego, który latem przetestujecie w Gran Turismo Sport.


Sprawdź także:
Gran Turismo Sport

Gran Turismo Sport

Premiera: 17 października 2017
PS4

Gran Turismo Sport to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii gier wyścigowych, przeznaczonych na konsolę PlayStation 4. Za jej opracowanie odpowiada studio Polyphony ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?