Remedy pracuje nad grą ekskluzywną dla PlayStation

Wygląda na to, że Remedy Entertainment jest mocno zapracowane. Ekipa opracowuje obecnie kilka różnych tytułów, a wśród nich jest projekt, który powstaje wyłącznie z myślą o konsolach PlayStation.

@ 05.04.2021, 12:08
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Remedy pracuje nad grą ekskluzywną dla PlayStation

Pisaliśmy niedawno, że studio Remedy Entertainment, we współpracy z Epic Games, pracuje prawdopodobnie nad Alan Wake 2. Jak się jednak okazuje, to nie jedyny projekt, przy którym dłubią deweloperzy. W sieci krążą też plotki na temat tego, że Remedy opracowuje również jakiś tytuł przeznaczony dla PlayStation. W sumie ekipa zajmuje się więc aż pięcioma produkcjami w tym momencie.

Doniesienia na temat gry ekskluzywnej dla konsol Sony pojawiły się kilka tygodni temu. Claire Bromley, producentka w PlayStation, publikowała na LinkedIn linki dotyczące wolnych stanowisk w Remedy. Wzbudziło to oczywiście spore zainteresowanie wśród graczy, a także rozliczne spekulacje dotyczące nadchodzącej gry. Oliwy do ognia dolał znany insider, Shpeshal Ed, który napisał na Twitterze, że plotki dotyczące przedsięwzięcia są prawdziwe - przynajmniej z tego, co się orientuje.

Shpeshal Ed wielokrotnie informował nas o rzeczach, których oficjalnie nie zapowiedziano, a w związku z tym można założyć, że i tym razem jest coś na rzeczy. Całkiem niedawno ujawnił on m.in. to, że Final Fantasy VII Remake będzie dostępne w PlayStation Plus jeszcze zanim do tego doszło. Również i tym razem może mieć rację, co oznacza, że warto mieć się na baczności.

Wszelkie doniesienia w temacie będziemy Wam przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?