Ghost of Tsushima - kolejne informacje o wysokiej sprzedaży gry; jest też ciekawostka

Ghost of Tsushima przekroczyło już 6,5 miliona sprzedanych egzemplarzy. PlayStation Productions nawiązało też współpracę z Sony Pictures.

@ 26.03.2021, 10:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Ghost of Tsushima - kolejne informacje o wysokiej sprzedaży gry; jest też ciekawostka

Ghost of Tsushima to ostatnie dzieło studia Sucker Punch, odpowiedzialnego m.in. za cykl inFamous. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, projekt rozszedł się w całkiem imponującym nakładzie, a Sony Pictures, we współpracy z PlayStation Productions, pracuje nad filmową adaptacją gry. Na stanowisku reżysera obsadzony został Chad Stahelski, który zasłynął za sprawą filmu John Wick.

Premiera Ghost of Tsushima miała miejsce w lipcu 2020 rok. Tytuł wydany został wówczas wyłącznie na PlayStation 4 i w ciągu zaledwie 3 dni sprzedał się w nakładzie przekraczającym 2,4 mln egzemplarzy. Gra stała się dzięki temu najszybciej sprzedającą się nową marką od PlayStation w historii konsoli. Do listopada Sony mogło się już pochwalić ponad 5 milionami sprzedanych egzemplarzy, a teraz jest ich o 1,5 mln więcej, czyli 6,5 miliona!

Z różnych doniesień wynika, że powstaje już Ghost of Tsushima 2, choć deweloperzy jeszcze go nie zapowiedzieli, a w związku z tym nie mamy kompletnie żadnych informacji na jego temat. Jeśli nie kupiliście jeszcze "jedynki", koniecznie zapoznajcie się z naszą recenzją. Gra działa oczywiście za sprawą wstecznej kompatybilności na PlayStation 5.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   17:23, 27.03.2021
Wynik ładny, gra w pełni na to zasłużyła. Muszę też przyznać, że wydany jakiś czas temu tryb multi jest świetny Szczęśliwy