W sklepie Microsoftu pojawiło się Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy

Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy to kompletne wydanie trzech ostatnich odsłon serii Tomb Raider. Trylogia jest kompletna, co oznacza, że zawiera wszystkie dodatki i rozszerzenia. Data premiery zaplanowana została na marzec.

@ 08.03.2021, 12:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

W sklepie Microsoftu pojawiło się Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy

Nie graliście w ostatnie odsłony cyklu Tomb Raider? A może całkowicie odpuściliście trylogię przygotowaną przez Square Enix. Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedzieliście twierdząco, wiedzcie, że niebawem będziecie prawdopodobnie mogli nadrobić zaległości. Na to przynajmniej wskazuje wpis, jaki pojawił się w sklepie Microsoftu, a związany z zestawem zatytułowanym Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy.

Premiera Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy miałaby odbyć się rzekomo już niebawem, bo 18 marca bieżącego roku. W skład trylogii wchodzą: Tomb Raider, Rise of the Tomb Raider oraz Shadow of the Tomb Raider, a także wszystkie przeznaczone dla poszczególnych projektów dodatki i rozszerzenia. Ma to być wydanie kompletne, co oznacza, że pełniejszego nigdzie nie znajdziecie.

"Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy to kompletna edycja gier z cyklu Tomb Raider. Ta kolekcja zawiera wszystkie definitywne wydania każdej odsłony: Tomb Raider: Definitive Edition, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration oraz Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition".

Jako że mówimy tu o karcie produktowej w sklepie Microsoftu, można spokojnie założyć, że zestaw nabędziemy na PC oraz konsolach marki Xbox. W tym momencie nie wiadomo niestety czy zagramy również na PlayStation 4. Nie sposób powiedzieć też czy będą jakieś specjalne - podrasowane - warianty, dedykowane dla konsol nowej generacji. Bądźcie jednak pewni, że jak tylko pojawią się nowe informacje, nie omieszkamy ich Wam przekazać.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?