Elden Ring zaoferuje multiplayer oraz klasy postaci

From Software chce, aby Elden Ring było pod wieloma względami podobne do cyklu Dark Souls. Dzięki temu fani poczują się jak w domu, a nowi gracze otrzymają dostęp do naprawdę wyjątkowo otwartego świata.

@ 08.03.2021, 12:20
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Elden Ring zaoferuje multiplayer oraz klasy postaci

Regularnie docierają do nas ostatnio doniesienia na temat Elden Ring. Projekt wciąż powstaje w studiu From Software, a w związku z tym nie sposób powiedzieć kiedy trafi do sprzedaży, tym bardziej, że twórcy podobno mocno oberwali ze względu na pandemię i proces powstawania Elden Ring znacząco spowolnił. Mimo to mamy nowe informacje na temat projektu, wskazujące na to, że będzie on pod wieloma względami przypominał słynny cykl Dark Souls.

Nowe informacje docierają do nas od znanego insidera (osoby, mającej dostęp do nieujawnionych detali) zwanego Omnipotent. Opublikował on na łamach forum ResetEra wpis, z którego dowiadujemy się Elden Ring będzie posiadało tryb PvP, przypominający markę Souls. Ponadto znajdziemy w niej klasy, które także nawiązywać będą te, jakie znaleźć można m.in. w Dark Souls.

"Chodzi o ten sam system, stosowany we wszystkich grach Souls do tej pory. Zaczynasz od klasy początkowej, ale później możesz ją rozwijać w dowolny sposób. Jeśli więc obawialiście się o klasy, biorąc pod uwagę Sekiro, które ich nie miało, możecie spać spokojnie".

Oczywiście czekamy na więcej informacji, a jak tylko się pojawią, nie omieszkamy Wam ich przekazać. Pamiętajcie, że Elden Ring prawdopodobnie nie zadebiutuje w tym roku. Wiele wskazuje na to, że datę premiery gry przesunięto na przyszły rok. Grać będziemy wówczas na PC, PS4 oraz Xboksie One, a prawdopodobnie także na nowych konsolach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?