Valheim trafiło już do ponad 4 milionów graczy

Dzieło niewielkiego niezależnego studia, Valheim, rozchodzi się w zaskakującym tempie. Jak tak dalej pójdzie, niebawem przekroczy ono sprzedaż 10 milionów egzemplarzy.

@ 24.02.2021, 19:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Valheim trafiło już do ponad 4 milionów graczy

Mniej więcej tydzień temu deweloperzy Valheim donosili, że ich projekt sprzedał się już w liczbie trzech milionów egzemplarzy. Dane te są jednak obecnie nieaktualne. Studio Iron Gate ujawniło, że Valheim znalazło już ponad cztery miliony nabywców, co oznacza, że rozchodzi się w błyskawicznym tempie i nic nie wskazuje na to, aby miało się to w najbliższym czasie zmienić.

Z innych informacji dotyczących Valheim warto wspomnieć o tym, że w miniony weekend w wirtualnym świecie przebywało jednocześnie ponad 500 tysięcy graczy. Łącznie wszyscy bawiący się zgromadzili aż 10 tysięcy lat rozgrywki i nadal bawią się wyśmienicie - wskazują na to recenzje na Steam, które są w przytłaczającej ilości pozytywne. Ponad 81 tysięcy osób postanowiło grze wystawić notę.

Iron Gate, studio odpowiedzialne za Valheim, to jedynie pięć osób. Firma rozpoczęła już jednak proces rekrutacji, aby powiększyć liczbę osób pracujących przy grze. Dzięki temu szybciej będą eliminowane wszelkie niedociągnięcia, a przy okazji regularniej dodawana będzie nowa zawartość. Projekt jest obecnie we wczesnym dostępie i pozostanie w nim przez mniej więcej rok.

Jeśli zamierzacie grać, pamiętajcie by sprawdzić wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?