Valheim sprzedało się już w ponad 5 mln egzemplarzy

Valheim wciąż jest we wczesnym dostępie i będzie w nim przez co najmniej rok. Z ostatnich danych wynika, że projekt nadal sprzedaje się niesamowicie.

@ 04.03.2021, 10:15
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Valheim sprzedało się już w ponad 5 mln egzemplarzy

Niesłabnąca popularność Valheim dla wielu jest na pewno ogromnym zaskoczeniem - także dla deweloperów. Jak się bowiem właśnie dowiedzieliśmy, na zakup gry Iron Gate AB zdecydowało się już ponad 5 milionów graczy. Twórcy - uświetniając to wyjątkowe osiągnięcie - ujawnili garść statystyk na temat projektu. Dowiedzieliśmy się z nich między innymi tego, że gracze zgromadzili już ponad 15 tysięcy lat rozgrywki.

W innych danych czytamy, że zainteresowane Valheim osoby obejrzały już na Twitchu ponad 35 milionów godzin transmisji, a produkcja jest obecnie na 35. miejscu w rankingu najlepiej ocenianych gier na Steam. Noty graczy są w przytłaczającej większości pozytywne, a jeśli weźmiemy pod uwagę, że ponad 120 tysięcy osób zdecydowało się ocenę wystawić, otrzymujemy obraz tego, jak świetnie ludzie się przy Valheim bawią.

Aby nadal rozwijać Valheim deweloperzy szukają nowych rak do pracy. Przewidują powstanie całkiem nowych biomów, bossów, przepisów, mebli itd. Ogólnie zawartości ma być dużo więcej, dzięki czemu gra będzie przyciągać do siebie jeszcze większe ilości fanów survivalu. Jeśli jesteście jednym z nich, pamiętajcie by sprawdzić wymagania sprzętowe. Nie są one wysokie, ale warto mieć pewność, że zagracie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?