Valheim na konsolach Xbox to czasowa ekskluzywność

Za kilka miesięcy Valheim może pojawić się na innych platformach, choć na razie nie sposób powiedzieć na jakich.

@ 21.03.2023, 11:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, xbox x/s

Valheim na konsolach Xbox to czasowa ekskluzywność

Valheim zadebiutowało wyłącznie na PC, a niedawno pojawiło się też na konsolach Xbox One i Xbox Series X|S. Twórcy ujawnili jednocześnie, że na razie nie mają planów na to, by przygotować wersje dedykowane PlayStation oraz Switchowi, ale z nowych informacji wynika, że za kilka miesięcy narracja może się zmienić.

W mailu, którym Microsoft celebrował premierę Valheim w Game Passie zamieszczono dość interesującą notkę. Wynika z niej, że ekskluzywność Valheim dla konsol Xbox trwać będzie ograniczony czas, a konkretniej 6 miesięcy. Gdy okres ten minie, możliwe są inne platformy, choć oczywiście nie sposób zakładać, że deweloperzy natychmiast na nie wskoczą.

Czekamy na oficjalne stanowisko ze strony producentów oraz wydawcy, Coffee Stain Publishing. Pamiętajcie, że Valheim jest wciąż we wczesnym dostępie, a twórcy regularnie uzupełniają je o nową zawartość. Następny duży update nazwano Ashlands.


Sprawdź także:
Valheim

Valheim

Premiera: 21 lutego 2021
PC, XBOX ONE, XBOX X/S

Valheim to survivalowa gra z otwartym światem, osadzona w czasach inspirowanych nordycką mitologią. Za wyprodukowanie tytułu odpowiada niezależne szwedzkie studio Iron Ga...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?