Red Dead Online - czego możemy się spodziewać po najnowszej aktualizacji?

Studio Rockstar bezustannie rozwija Red Dead Online. Kolejna aktualizacja do przedsięwzięcia trafiła właśnie do sieci, wprowadzając garść usprawnień oraz dodatków.

@ 23.02.2021, 18:48
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox one, ps5

Red Dead Online - czego możemy się spodziewać po najnowszej aktualizacji?

Red Dead Online zadebiutowało w 2018 roku i nadal ma stałą bazę graczy liczącą mniej więcej 10 000 osób. Wydana dzisiaj aktualizacja skupia się na zupełnie nowych skarbach oraz wyzwaniach. Oto najważniejsze informacje według ostatniego komunikatu prasowego twórców:

  • Premie bimbrownika: 50% dodatkowych $ i dwukrotne wypłaty PD dla postaci w sprzedaży bimbru oraz bezpłatne uzupełnienie zacieru za zalogowanie się do 1 marca.
  • Bezpłatna mapa skarbów za ukończenie dowolnej wyprzedaży bimbru lub sprzedaży u handlarza.
  • Podwójne $ i PD w wyścigach.
  • Nowe rabaty: 10 sztabek złota mniej na bimbrownicy, 40% zniżki na wszystkie koszule, gorsety, spódnice i spodnie oraz 30% zniżki na wszystkie przedmioty do roli bimbrownika, ulepszenia chaty, emotki i rewolwery.

Jeśli przegapiliście oferty z tego tygodnia, nie martwcie się. Red Dead Online nieustannie organizuje wydarzenia i uroczystości z tygodnia na tydzień. Ostatni tydzień był przeznaczony dla podwójnej liczby PD, a jeszcze poprzedni przyniósł duże nagrody dla myśliwych.

Cóż, jak widać Red Dead Online jest sukcesywnie rozwijane. Ciekawe czy powtórzy sukces GTA Online. Gracie w ten tytuł i czekacie na nowe dodatki?


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   08:57, 24.02.2021
Pokręciłem się w RDR Online przez kilkadziesiąt godzin, ale na tą chwilę za wiele się tam nie dzieje. Tzn jest trochę aktywności, jednak jak na taką ogromną, otwartą przestrzeń nie jest to oszałamiająca ilość.
Advertisement
 X