Czyżby po Days Gone Sony zamierzało wydać kolejne gry na PC?

W niedalekim czasie Sony może zechcieć wydać kolejne gry na komputerach osobistych. Na to wskazują przynajmniej nowe doniesienia w temacie.

@ 23.02.2021, 19:03
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, ps5

Czyżby po Days Gone Sony zamierzało wydać kolejne gry na PC?

Jeżeli oczekujecie więcej ekskluzywnych gier z PlayStation na PC, wydaje się, że macie szczęście. W wywiadzie dla magazynu GQ, poruszającym kwestię następnej generacji PlayStation VR, Jim Ryan stwierdził, że „cała lista gier jest w drodze na PC, począwszy od Days Gone tej wiosny”. To oczywiście świetna wiadomość, jeśli nigdy nie mieliście okazji w Days Gone zagrać, ponieważ pojawiło się tylko na PlayStation 4 i PlayStation 5. Będziecie mieć okazję ku temu, by nadrobić braki.

Mówiąc o przeniesieniu Horizon Zero Dawn z PS4 na PC w zeszłym roku, Ryan stwierdził: „Ludziom się to spodobało i kupili. Przyjrzeliśmy się temu również przez pryzmat tego, co o tym myśli społeczność PlayStation. Nie było na to ogromnej negatywnej reakcji. Dlatego będziemy kontynuować misję w tym kierunku”. Niestety Ryan nie podzielił się żadnymi szczegółami na temat tego, jakie inne gry PlayStation mogą pojawić się na PC, ale z pewnością jest kilku kandydatów.

Rzeczą oczywistą jest, że Bloodborne byłoby jedną z najpopularniejszych produkcji wśród fanów gatunku soulslike. Danie graczom pecetowym szansy na obcowanie z tym tytułem, zwłaszcza biorąc pod uwagę płynny styl walki, to byłoby coś wielkiego. Oczywiście jest też God of War, który jest przesiąknięty żywymi, pięknymi, bogatymi środowiskami, które naprawdę fantastycznie wyglądałyby na ekranie komputera.


Sprawdź także:
Days Gone

Days Gone

Premiera: 26 kwietnia 2019
PS4, PC

Days Gone to gra akcji, z elementami survivalu opracowana przez jedno z wewnętrznych studiów Sony Computer Entertainment.Akcja Days Gone przenosi nas gdzieś w okolice pół...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosRonaldo_   @   20:15, 23.02.2021
Ale się jaram. Szczęśliwy Może kurcze kiedyś dostaniemy The Last of Us na PC