Microsoft niebawem ujawni plany dotyczące firmy Bethesda

Dowiemy się - mam nadzieję - czy gry pokroju Starfield oraz The Elder Scrolls VI będą ekskluzywne dla Xboksa, czy będą trafiać też w ręce posiadaczy konsol PlayStation.

@ 22.02.2021, 13:15
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Microsoft niebawem ujawni plany dotyczące firmy Bethesda

Firma Microsoft w zeszłym roku ujawniła, że postanowiła przejąć jednego z największych wydawców na rynku gier: Bethesdę. Mimo że transakcja nie dobiegła jeszcze końca, w sieci krążą plotki na temat tego, że gigant z Redmond planuje na marzec konferencję, podczas której otrzymać mamy więcej szczegółów na temat planowanych działań korporacji. Tak przynajmniej twierdzi redaktor GamesBeat, Jeff Grubb.

"Gdy transakcja dobiegnie końca, będą mówić na ten temat bezustannie", powiedział Grubb. "Nie wiem czy będzie to wielkie wydarzenie pokroju Direct, ale na pewno to podkreślą i będą o tym mówić bardzo szczegółowo. Wyjaśnią też co to oznacza dla wszystkich... chodzi o najbliższą przyszłość obu firm, gdy staną się jednością", dodał redaktor w podcaście, który znajdziecie poniżej.

Najważniejsze oczywiście w tym przypadku jest to, co Microsoft i Bethesda zdecydują w kwestii ewentualnego udostępniania gier posiadaczom konsol Sony. Nie wiadomo w tym momencie niestety czy gigant z Redond ograniczy obecność tytułów opracowywanych przez Bethesdę na PlayStation, czy na przykład postawi jedynie na czasową ekskluzywność. Jakaś zmiana na pewno będzie miała miejsce.

Nowe informacje w temacie będziemy mieć dla Was niebawem.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?