Tekken 7 - do gry dołączy niebawem... polska pani premier

Firma Bandai Namco, wydawca i deweloper Tekken 7, ogłosił osiemnasty dodatek do swojej najnowszej bijatyki. Wcielimy się w nim w fikcyjną postać polskiej pani premier!

@ 22.02.2021, 14:06
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, ps4, xbox one

Tekken 7 - do gry dołączy niebawem... polska pani premier

Firma Bandai Namco ogłosiła pierwszą postać, która trafi bo bijatyki Tekken 7 w nowym dodatku zaplanowanym na wiosnę tego roku. Ku zaskoczeniu sporej liczby graczy, nowym bohaterem będzie... polska pani premier! Co ciekawe, sylwetka zdaje się nie nawiązywać do realnie istniejącej osoby, choć komentarze pod zwiastunem zapowiadającym DLC zdają się mówić co innego.

Tekken 7 wzbogaci się na wiosnę tego roku o kolejne rozszerzenia, już osiemnaste oraz dziewiętnaste, z pakietem nowych postaci. Do najnowszej odsłony popularnego cyklu dwuwymiarowych bijatyk trafiali już tacy bohaterowie jak Noctis z Final Fantasy VII. W kolejnym dodatku wojownik co prawda również będzie wirtualny, jednak wyrwany wprost z realnego świata - mowa o fikcyjnej sylwetce polskiej premier, która ma zamiar walczyć na przygotowanych arenach "dla wszystkich Polek i Polaków".

Protagonistka będzie w pełni udźwiękowiona naszym językiem, co pokazuje zwiastun widoczny poniżej.


Sprawdź także:
Tekken 7

Tekken 7

Premiera: 02 czerwca 2017
PS4, XBOX ONE, PC

Tekken 7 to kolejna odsłona jednej z najsłynniejszych serii bijatyk od firmy Namco Bandai, która powstaje od 1992 roku. Produkcja, w odróżnieniu od wcześniejszych odsłon,...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?