Valheim opracowane zostało przez pięć osób; deweloper szukają nowych pracowników

Niesamowity sukces i sprzedaż Valheim sprawiły, że studio odpowiedzialne za grę planuje zatrudnić więcej osób do jej dalszego rozwoju. Proces rekrutacji ma się rozpocząć niebawem.

@ 22.02.2021, 12:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Valheim opracowane zostało przez pięć osób; deweloper szukają nowych pracowników

Valheim to przedstawiciel gatunku survival, który cieszy się ostatnio ogromną popularnością. Projekt rozchodzi się w zaskakującym tempie, a, jak się właśnie dowiedzieliśmy, za jego powstaniem stoi studio zatrudniające raptem pięć osób. Niebywały sukces przedsięwzięcia sprawił, że ekipa poszukuje nowych pracowników. Potwierdził to jeden z współzałożycieli Iron Gate, Henrik Törnqvist.

"Zatrudnimy nowych ludzi", powiedział Törnqvist w rozmowie z redakcją PC Gamer. "Zaczynamy w tym momencie ten proces. Tak, będzie więcej osób pomagających nam przy wszystkim, ponieważ osiągnęliśmy limit, jeśli chodzi o to, co jesteśmy w stanie zrobić", dodał deweloper, nie zdradzając przy okazji żadnych konkretów na temat tego, co zaplanowano na kolejne miesiące.

Więcej ludzi przy Valheim oznacza oczywiście częstsze aktualizacje, a także więcej zawartości. Dzieło Iron Gate jest obecnie we wczesnym dostępie Steam i ma w nim pozostać przez mniej więcej rok. Z tego, co ujawniło studio, zawartość projektu skończona jest w około 50%, a mechanika rozgrywki to jakieś 75%. Dodatkowe ręce do pracy na pewno usprawnią dalszy rozwój gry.

Gratulujemy oczywiście sukcesu i bacznie wypatrywać będziemy kolejnych doniesień na jego temat. Jeśli zastanawiacie się nad tym, czy warto w Valheim zagrać, pamiętajcie, by sprawdzić jego wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Valheim

Valheim

Premiera: 02 lutego 2021
PC

Valheim to survivalowa gra z otwartym światem, osadzona w czasach inspirowanych nordycką mitologią. Za wyprodukowanie tytułu odpowiada niezależne szwedzkie studio Iron Ga...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?