Kolejne Knights of the Old Republic powstaje podobno poza Electronic Arts

Przy Knights of the Old Republic 3 pracuje studio, na które nigdy byśmy podobno nie wpadli.

@ 25.01.2021, 15:43
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Kolejne Knights of the Old Republic powstaje podobno poza Electronic Arts

Fani Gwiezdnych Wojen od dawna czekają na kolejną odsłonę niebywale popularnego cyklu RPG od BioWare: Knights of the Old Republic. Z najnowszych plotek wynika, że "trójka" faktycznie może powstawać. Nie jest za nią jednak odpowiedzialne BioWare. Jego wydaniem nie będzie się też zajmować Electronic Arts, co jest prawdopodobnie jeszcze bardziej zaskakujące.

Niejaki Bespin Bulletin - słynący z tego, że wielokrotnie publikował plotki na temat Star Wars, które później się materializowały - stwierdził w niedawnym podcaście, że trwają prace nad nową grą z serii Knights of the Old Republic. Jest ona przygotowywana w studiu nienależącym do Electronic Arts, a zatem może to być firma będąca w szeregach innych wydawców, czyli Ubisoftu, Bethesdy itd.

Trzy grosze dorzucił też dziennikarz pracujący dla Bloomberga, Jason Schreier. Napisał on na forum ResetEra, że nikt nie byłby w stanie zgadnąć o jakie studio chodzi, choć nie jest to jednocześnie aż tak "tajemnicza ekipa, jak moglibyśmy przypuszczać", stwierdza shinobi602, dodając po chwili, że to firma, która nie jest po prostu tak znaną marką. Może to być więc np. deweloper niezależny albo dopiero założona ekipa.

Jakkolwiek będzie, czekamy z niecierpliwością na więcej informacji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?