Aktorzy serii Metal Gear Solid przygotowują jakiś tajemniczy panel

Czy w jego trakcie zapowiedziana zostanie kolejna odsłona cyklu?

@ 25.01.2021, 17:44
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Aktorzy serii Metal Gear Solid przygotowują jakiś tajemniczy panel

Ostatnia pełnoprawna odsłona cyklu Metal Gear Solid, czyli The Phantom Pain, zadebiutowała mniej więcej 6 lat temu. Od tamtej pory - trzeba przyznać - marka nie radzi sobie najlepiej, ale niebawem może się to zmienić. Na to przynajmniej wskazuje krótki wpis na Twitterze zamieszczony przez aktora Davida Haytera.

Hayter w cyklu Metal Gear Solid wcielał się w postać Solid Snake'a (często też w Big Bossa). Zamieścił on niedawno na Twitterze informację o tym, że niebawem dojdzie do jakiegoś "zlotu" aktorów serii Metal Gear Solid. Już samo to jest interesujące, a Hayter dodatkowo podkręca atmosferę twierdząc, że więcej informacji w temacie mamy otrzymać w niezbyt odległej przyszłości.

Wpis, o którym mowa znajdziecie poniżej. Na chwilę obecną brakuje oczywiście bardziej szczegółowych informacji, ale jak tylko sytuacja ulegnie zmianie, nie omieszkamy Was o tym fakcie powiadomić. Konami - wydawca i właściciel marki - na razie milczy, więc nie wiadomo czy faktycznie chodzi o nową grę czy może tylko o "zlot" aktorów, którzy postanowili urządzić sobie jakąś sieciową pogaduszkę.


Sprawdź także:
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Premiera: 01 września 2015
PS3, XBOX 360, XBOX ONE, PS4, PC

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain to piąta odsłona głównej serii gier spod znaku Metal Gear Solid. Za jej opracowanie odpowiada studio Kojima Productions, z ojcem seri...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?