Remake System Shock niebawem otrzyma demo; ruszą też zamówienia przedpremierowe

Studio Nightdive wykańcza prace nad remakiem System Shock. Pod koniec lutego będzie można już zamawiać projekt.

@ 25.01.2021, 14:48
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Remake System Shock niebawem otrzyma demo; ruszą też zamówienia przedpremierowe

Wygląda na to, że prace nad remakiem pierwszej odsłony cyklu System Shock idą sprawnie. Jak się bowiem okazuje, deweloperzy pod koniec lutego rozpoczną przyjmowanie zamówień przedpremierowych. Nim tytuł trafi w nasze ręce otrzymamy też jego finalne demo.

Odświeżony System Shock nabyć będzie można wyłącznie na PC, a swój egzemplarz znajdziecie na Steam, GOG oraz w sklepie Epic Games. Nie znamy jeszcze konkretnego terminu startu pre-orderów, a tym bardziej daty premiery gry, a zatem trzeba uzbroić się w cierpliwość. Demo powinno umilić nam jednak wyczekiwanie.

Twórcy ujawnili przy okazji, że osoby, które złożą zamówienie na pre-order otrzymają całkowicie za darmo System Shock 2: Enhanced Edition. Co ciekawe, SS2 będzie też nagrodą dla wszystkich osób, które wsparły projekt remaku na portalu Kickstarter kwotą w wysokości co najmniej 30 dolarów.

Oba tytuły będą dostępne dla graczy w tym samym czasie, choć sytuacja jest dynamiczna i może wystąpić lekka obsuwa w przypadku System Shock 2: Enhanced Edition. Deweloperzy nie spodziewali się, że pochłonie on tak dużo czasu. Problematyczne jest podobno przenoszenie wszystkiego na silnik KEX oraz opracowywanie całkiem nowych modeli.

Studio Nightdive pracuje ponadto nad samodzielną wersją System Shock 2 przeznaczoną dla gogli wirtualnej rzeczywistości. Więcej informacji na temat tego konkretnego przedsięwzięcia mamy dostać w późniejszym terminie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?