Powstaje remake Star Wars: Knights of the Old Republic!

Z oczywistych względów o Star Wars: Knights of the Old Republic Remake nie wiemy praktycznie nic. Miło jednak wiedzieć, że przedsięwzięcie jest opracowywane i wcześniej czy później trafi do sprzedaży.

@ 09.09.2021, 22:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5

Powstaje remake Star Wars: Knights of the Old Republic!

Myślę, że niniejsza wiadomość to spełnienie marzeń wielu fanów gier RPG, a przy okazji osób ceniących uniwersum Gwiezdnych Wojen. W trakcie PlayStation Showcase zapowiedziany został remake - tak, dobrze przeczytaliście: remake - wyśmienitego Star Wars: Knights of the Old Republic!

Plotki na temat kolejnej odsłony, ewentualnie powrotu, Star Wars: Knights of the Old Republic, krążyły od dawna. Wreszcie doniesienia się zmaterializowały, a w efekcie dowiedzieliśmy się, że Aspyr Media zajmuje się przywróceniem kultowego przedsięwzięcia. Star Wars: Knights of the Old Republic Remake zapowiedziane zostało oczywiście z myślą o konsoli PlayStation 5 i komputerach osobystych, aczkolwiek jest to wyłącznie ekskluzywny tytuł konsolowy w dniu premiery - na Xboksach pojawi się zatem w późniejszym terminie.

Star Wars: Knights of the Old Republic Remake nie ma jeszcze konkretnej daty premiery, a tym bardziej nie mamy żadnych materiałów ukazujących grę w akcji. Zwiastun, który zobaczycie poniżej jest pre-renderowany. Jego celem jest po prostu zapowiedzenie gry. Mimo to całość zdecydowanie warto obejrzeć. Po pierwsze ze względu na ikoniczną muzykę, a po drugie z powodu twarzy Revana, widocznej pod koniec.

Jako ciekawostkę wspomnę na koniec, że Aspyr Media, ekipa, która zajmuje się remakiem Star Wars: Knights of the Old Republic, należy obecnie do Embracer Group, czyli firmy, w której portfolio znajduje się między innymi THQ Nordic.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudoszubal22   @   00:58, 10.09.2021
Ciary! Nie pamiętam kiedy dosłownie wrzeszczałem na lajwie, bo wyszło coś na co czekałem, a kompletnie nie spodziewałem się tego ujrzeć. Mam się za człowieka opanowanego, ale tu znowu poczułem się jak ośmiolatek, gdy po raz pierwszy grałem w KOTORa. Piękne uczucie, kurde dawać mnie ten remake już.
0 kudosshuwar   @   06:51, 10.09.2021
To tak apropos ostatniego artykułu o odświeżanych kotletach, choć w tym przypadku to jest BAAAARDZO dobra wiadomość z uwagi na to, że to KOTOR i Remake, a nie remaster.
0 kudosGuilder   @   07:58, 10.09.2021
No, nie powiem, zainteresowałem się. Gameplay w KotORze się już zestarzał, więc widzę sens w odświeżeniu takiej gry. Oby wyszło dobrze i okazało się sukcesem, to może pójdą dalej.
0 kudosBarbarella.   @   13:18, 10.09.2021
Pozostaje mi się zgodzić z przedmówcami . Wreszcie jakiś sensowny remake. Nie jestem fanką filmowych Star Warsów ale pierwszy Kotor jest wporzo i trzeba go odmłodzić. Uśmiech