Limbo za darmo w Epic Games Store - następne będą Moonlighter i This War of Mine

Limbo od studia PlayDead to kolejna gra udostępniona za darmo w Epic Games Store. Zapowiedziano, że w kolejnych tygodniach do oferty trafią Moonlighter i This War of Mine.

@ 19.07.2019, 11:15
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc

Limbo za darmo w Epic Games Store - następne będą Moonlighter i This War of Mine

W tym tygodniu do posiadaczy kont w Epic Games Store trafi kolejna darmowa produkcja - Limbo. Epic Games ogłosiło również kolejne tytuły, które zostaną udostępnione bez dodatkowych opłat w kolejnych tygodniach - Moonlighter oraz rodzime This War of Mine.

Epic Games Store przez cały 2019 roku co tydzień pozwala swoim użytkownikom na darmowe pobranie jednej gry, która akurat jest udostępniona. W zeszłych siedmiu dniach było to Torchlight, od wczoraj zaś (tj. 18 lipca) do oferty wskoczyła jedna z najbardziej rozpoznawalnych gier niezależnych - Limbo. Dzieło autorstwa studia PlayDead (niedawno wydali swoje kolejne dzieło, Inside) przyciąga uwagę charakterystyczną i do dziś oryginalną (gra ma na karku niemal 9 lat) oprawą wizualną, wszystko jest bowiem utrzymane w czarno-białej tonacji.

W nadchodzących tygodniach kolejnymi darmowymi produkcjami w Epic Games Store będą Moonlighter - pixelartowy RPG łączący elementy dungeon crawlera i hack & slasha - i This War of Mine - opowieść o sytuacji cywili podczas konfliktu zbrojnego. Po Limbo zaś śmiało zgłaszajcie się na odpowiednią podstronę w sklepie Epica!


Sprawdź także:
Limbo

Limbo

Premiera: 02 sierpnia 2011
XBOX 360, PC, PS3, PSV, MOB

Limbo to dość nietypowa gra platformowa, która oferuje czarno białą oprawę wizualną. Za produkcję odpowiedzialne jest studio PlayDead. W grze wcielamy się w postać mło...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   11:39, 19.07.2019
O! Na This War of Mine to ja się z chęcią skuszę, bo się zastanawiałem nad tą pozycją.
0 kudosTheCerbis   @   12:01, 19.07.2019
Moonlighter nawet by mnie interesował, ale resztę już mam, polecam.
0 kudosguy_fawkes   @   17:25, 19.07.2019
Za darmo to tylko brać, a Limbo jest akurat świetne - bardzo klimatyczne i mroczne. Można się jednak trochę dziwić, że wciąż ktoś go nie zna - w końcu ma swoje lata, na wielu promocjach kosztowało grosze, a finalnie trafiło nawet na mobilki.
This War of Mine również jest warte polecenia, kto wie, czy nie bardziej, bo przedstawia zupełnie inną perspektywę na wojnę, niż na ogół serwują nam gry - tę, w której największymi ofiarami jest ludność cywilna. Jeśli ktoś lubi nieco poważniejszą tematykę, jest to lektura obowiązkowa.
0 kudosdabi132   @   18:39, 19.07.2019
This War od Mine warto nabyć. Co jak co, ale to kawał dobrej gry. Limbo nie sprawdzałem, jak będzie gdzieś w promocji to kupię.