Sprostowanie na temat premiery Biomutant

Okazuje się, że nie zagramy w najbliższych miesiącach, jak to wynikało z wcześniejszych wypowiedzi.

@ 11.01.2021, 14:59
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Sprostowanie na temat premiery Biomutant

Przed kilkoma dniami pisaliśmy o tym, że Biomutant trafi do sprzedaży w pierwszym kwartale bieżącego roku - na to wskazywała wypowiedź szefa THQ Nordic, Klemensa Kreuzera. Jak się jednak okazuje, doszło do pomyłki, którą firma postanowiła sprostować.

Na Twitterze pojawiła się informacja, w której czytamy, że debiut Biomutant planowany jest najwcześniej na pierwszy kwartał fiskalnego roku 2021, a nie kalendarzowego. Chodzi zatem o okres pomiędzy 1 kwietnia, a 31 marca 2022 roku. Żadnego konkretnego terminu niestety nie ujawniono.

Jakkolwiek finalnie będzie, Biomutant trafi do sprzedaży w wersjach dla komputerów osobistych (wymagania) oraz konsol poprzedniej i obecnej generacji. Choć wariantów dla PS5 i Xboksów Series X|S jeszcze nie zapowiedziano, można spokojnie założyć, że zostaną przygotowane.

Więcej na temat Biomutant znajdziecie oczywiście w naszej encyklopedii.


Sprawdź także:
Biomutant

Biomutant

Premiera: 25 maja 2021
PC, PS4, XBOX ONE

Biomutant to połączenie gry akcji i RPG z antropologicznymi zwierzętami w roli głównej. Za projektem stoi debiutanckie studio Experiment 101.W przedsięwzięciu gracz kieru...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?