Spider-Man: Miles Morales - gameplay pokazujący skradanie się

Twórcy Spider-Man: Miles Morales opublikowali w sieci kolejny materiał filmowy promujący przedsięwzięcie.

@ 16.10.2020, 13:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Spider-Man: Miles Morales - gameplay pokazujący skradanie się

Spider-Man: Miles Morales będzie jednym z tytułów startowych konsoli PlayStation 5. Firma Sony mocno promuje więc nadchodzące przedsięwzięcie, a w sieci pojawił się nowy gameplay. Spojrzeć możemy tym razem na skradanie się oraz akcję.

Wideo zostało udostępnione przez redakcję Game Informera. Podczas seansu widzimy jak główny bohater przemieszcza się po cichu po dostępnych lokacjach, okazyjnie stając do bardziej otwartych konfrontacji z napotkanymi przeciwnikami.

Film jest stosunkowo krótki, ale mimo wszystko warto na nie rzucić okiem. Choćby dlatego, że prezentuje on oprawę wizualną, jakiej możemy się spodziewać na konsoli PlayStation 5.

Spider-Man: Miles Morales dostępne będzie także na PS4, a jego data premiery to 12 listopada bieżącego roku. Wersja dla PS5 to oczywiście wyższej jakości tekstury, wyższa rozdzielczość, a także ray-tracing.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?